دانلود ملوداین

دانلود ملوداین

در این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع دانلود ملوداین به پردازیم.

ملوداین نرم افزار آهنگ سازی و تنظیم آهنگ است که برای زیبا کردن و بی عیب شدن آهنگ شما کاربردی است.

در واقع این نرم افزار با تجزیه کردن هر لاین یا ترک صوتی به نت های تشکیل دهنده آن امکان ویرایش آن نت را فراهم می نماید.

شما با این نرم افزار می توانید یک نت را زیل تر یا بم تر کنید و همچنین می توانید با دقتی بی نیر آن نت را کوک کنید به آن ویبراتو و … بیافزایید و عملا تمامی مشکلات آن نت را برطرف کنید.

شما حتی میتوانید طزول زمان اجرای نت را نیز دیستکاری کنید.

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ خواهیم داد:

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

موسیقی چیست؟

روش دانلود و آموزش نرم افزار ملوداین چگونه است؟

نرم افزار های آهنگ سازی

نرم  افزار ملوداین چه قابلیت هایی دارد؟

چه عنوان هایی برای آموزش این نرم افزار وجود دارد؟

نمایش نت و ابزار در ملوداین به چه شکلی است؟

[/stextbox]

موسیقی چیست؟

این هنر یکی از هنر های هفتگانه است که بسیار پر طرفدار می باشد. شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که در حالی که استرس دارید به آهنگ ملایمی گوش داده باشید و آرام می شود. یکی از خاصیت های موسیقی این است که بسیار آرامش بخش بوده و با روح و روان آدمی سر و کار دارد.

روش دانلود و آموزش نرم افزار ملوداین چگونه است؟

برای دانلود این نرم افزار ابتدا در نرم افزار های بازار یا گوگل پلی، نام نرم افزار را نوشته و جدید ترین نوع آن را دانلود و نصب می کنیم. ادامه ی نصب نیاز به آموزش های تخصصی داشته و یاد گیری این آموزش ها می توانید هم نرم افزار را نصب کنید و هم این که نحوه عملکرد آن را به خوبی یاد می گیرید.

در آموزش های این نرم افزار می توانید به طور کامل با قابلیت ها و امکانات آن آشنا شده و یاد بگیرید چگونه با آن ضبط و میکس کردن و حتی ویرایش را انجام دهید.

نرم افزار های آهنگ سازی

نرم افزار هایی مانند نرم افزار کیوبیس، برای آهنگ سازی و تنظیم آهنگ بسیار کاربردی بوده و برای هر نوع افکتی قابل اجرا هستند.

این نرم افزار ها قابلیت های فراوانی از جمله: ویرایش متون موسیقی، افکت های متفاوت، تنظیم و اجرای انواع میکس ها و….

از دیگر ویژگی های این نرم افزار ها این است که ترک صوتی خام را می توانند پردازش کنند و همچنین توانایی اجرای فرمت هایی مثل نت موسیقی و انواع کنسول های ویرایشی و نیز فهرست رویداد ها را دارد.

نرم افزار های آهنگ سازی
نرم افزار های آهنگ سازی

نرم  افزار ملوداین چه قابلیت هایی دارد؟

از دیگر امکانات این نرم افزار ها می توان به این اشاره کرد که قابلت اجرای رایت کردن را هم به نحوه احسنت دارند.

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که هر نت اشتباه و اضافه ای را که وارد کرده اید را حذف می کند.

همین امر موجب می شود که متن موسیقی شما کاملا بی نقص و بی ایراد باشد، بعضی وقتا احتمال خطا نوشتن و اضافه نوشتن زیاد است. اما با داشتن این نرم افزار شما می توانید متون موسیقی کاملا درستی داشته باشید.

جدید توانایی تفکیک چند صدایی هم به این نرم افزار اضافه شده است. همچنین می توانید با این نرم افزار هر نوع ویرایشی را روی نت موسیقی داشته باشید.

البته وکال یا ساز کوک فقط بخشی از میکس و مسترینگ موفق را تشکل می دهد.

 

چه عنوان هایی برای آموزش این نرم افزار وجود دارد؟

در ابتدا مطلب مورد نظربرای آموزش آشنایی با محیط نرم افزار است. در مرحله ی دوم آموزش هایی برای آشنایی با الگوریتم مد نظر بوده و در مرحله بعدی نیز شما با یاد گیری نحوه انتقال صدا به نرم افزار همراه خواهید شد که بسیار بسیار کاربردی است.

در مراحل بعدی به ترتیب آموزش آشنایی با تمامی امکانات و قابلیت های نرم افزار کار را دنبال کرده و همچنین کار با تیون های اصلی، که از مهم ترین بخش های آموزش است را یاد خواهید گرفت.

ادیت وکال، را در مرحله ی بعدی آموخته و با آن بیش اعظمی از مهارت های لازم برای آهنگ سازی را فرا خواهید گرفت. یکی دیگر از مهم ترین بخش های آموزشی، آشنایی کامل با بخش ادیت ساز ها می باشد. شاید شما بخواهید صدایی سازی را تغییر داده و یا در آن بخش هایی را حذف کنید برای این امر باید ادیت ساز ها را به طور کامل بلد بوده و بر آن تسلط داشته باشید.

چه عنوان هایی برای آموزش این نرم افزار وجود دارد؟
چه عنوان هایی برای آموزش این نرم افزار وجود دارد؟

فرا گیری بخش هارمونیک

فرا گیری بخش هارمونیک در مرحله ی بعدی بوده و با این مهارت توانایی بالایی در بخش های تخصصی به دست خواهید آورد. لازم است بگویم از مهم ترین بخش هایی که تاثیرات مستقیمی بر آهنگ شما دارد بخش یاد گیری ساخت و پرداخت ساز ها می باشد که بسیار بسیار کاربردی و دارای نقش اساسی در آهنگ و صدای ساخته شده توسط شما دارد.

این ساخت و پرداخت به این دلیل لازم و ضروری است که به آهنگ شما جذابیت داده و باعث زیبا سازی صدای ساخته شده ی شما خواهد شد. در مراحل آخرآموزش های نرم افزار ملوداین عنوان های زیبا شناسی و همچنین ورک شاپ را فرا خواهید گرفت و با آن ها دوره آموزشی شما به پایان خواهد برسید.

و بعد از آم شما می توانید با مهارت و تخصص کاملی به ساخت و ساز آهنگ و موسیقی پرداخته و نیز می توانید آهنگ های مختلف را میکس کرده یا هر افکت دیگری که مایل هستید روی آن اجرا کنید.

نمایش نت و ابزار در ملوداین به چه شکلی است؟

در این نرم افزارتمامی نت ها و ابزار ها به شکل های انعطاف پذیدی قرار دارند و نمایش داده می شود. همچنین مسیر های دقیق به وسیله ی پیچ نت ها، به شکل خط های موازی، نمایش می دهند.

با این نرم افزار شما می توانید هر نوع نتی را به روش مستقیم، ویرایش کنید و هر تغییراتی که مد نظر خودتان است را روی آن اجرا کنید.

در نهایت تمامی مطالب بالا را به این شکل بیان کرد که نرم افزار ملوداین، برای از بین بردن تمامی نت های اشتباه یا اضافه ای است که همیشه ممکن است وجود داشته باشد.

این نرم افزار را در دوره های آموزشی مختلف می توانید فراگرفته و با تمامی امکانات آن آشنا شده و می توانید از کاربرد های آن استفاده کنید.

برای دانلود این نرم افزار هم می توانید با استفاده از نرم افزار بازار یا گوگل پلی، آن را دانلود کرده و مراحل دیگر نصب را هم باید در دوره های آموزشی یاد بگیرید.

از این که این مطلب را مطالعه کردید و وقت گذاشتید بسیار ممنون هستم و امیدوارم برای شما کاربردی و مفید بوده باشد.

دانلود ملوداین

برای دانلود ملوداین اینجا کلیک کنید.