27 thoughts on “آموزش تصویری delay و fab filter timeless به زبان فارسی

  1. پیمان جان ممنون که سفارش ما رو بلاخره انجام دادی.البته کلی بد قولی کردی ولی سطح آموزش نشون می ده که کاملا ارزشش رو داشت. لطفا آموزش ازون رو هم بساز. دوستان دیگه ساختن ولی اصلا خوب نیست و آموزش های شما یه چیز دیگست.

  2. دیشب تمام آموزش هاتون رو خریدم. واقعا جا داره یه خسته نباشید ویژه بهتون بگم. سطح این آموزش ها الحق و انصاف بالاست.

  3. زنجیره سیگنال در فیلتر رو عالی توضیح دادی.هیچ وقت فکر نمی کردم بتونم این نرم افزر پیچیده رو یاد بگیرم. دارید کمک بزرگی به همه موزیسین های ایران می کنید.

  4. با سلام حضور استاد گران مایه جناب پیمان امیدی. با تشکر از آموزشهای خوبی که می سازید لطفا پک های بانک صدای بیس رو هم زودتر اماده بفرمایید.

  5. اصولا تو ایران قاعده بر اینه که کسانی که میکس و مسترینگ رو بلد هستن و تولید کننده هستند آموزش نمی دن و بقیه هم که آموزش می دن چیز زیادی در عمل بلد نیستن. از این حیث این اولین باره که یک ایرانی حرفه ای و کاربلد داره آموزش میکس و مسترینگ می ده. درود به شرفت پیمان جان. آموزش هات همگی مفید و پرکاربرد هستند و باعث شدید پیشرفت بزرگی در کارم ایجاد شه. دلیل نوشتن این پیام هم این هست که با تمام وجود ازتون تشکر کنم. شما انسان بزرگی هستید و به بودنتون افتخار می کنیم

  6. من خریدم. کاملا هم راضی هستم.اما کاش اگر مقدور باشه کمی به امثال منی که همه رو خریدیم تخفیفی تعلق می گرفت.

  7. استاد امیدی عزیز دوره طراحی صداتون کی شروع می شه. من عاشق اینم بتونم با انواع سینتی سایزر ها صدا سازی کنم اما هر دوره ای هم رفتم هیچ کمکی به من نکده و یه جورایی تیغم زدن نامردا.

  8. سلام پیمان عزیز. قبل از سایت شما چندتا پک آموزش از آقای د…. خریداری کرده بودم که واقعا کیفیت صدا و آموزش بد بود. داشتم از قید آموزش خریدن بیرون می اومدم که با سایت شما آشنا شدم و گفتم بذار یه بار هم اینو امتحان کنم. نه تنها کیفیت صدا و آموزش در سطح حرفه ای بود بلکه سطح آموزش هم خیلی بالا بود. واسه همین این پیام رو نوشتم تا تشکر ویژه ای از شما کرده باشم. لطفا آموزش tracks رو هم بسازید .

Comments are closed.