هشدار :به هیچ وجه قبل از خواندن متن و مشاهده دموی تصویری این محصول را خردیداری نفرمایید!!!

قبل از تهیه و مشاهده این محصول لازم است اموزش های قبلی از جمله مفاهیم پایه-مسترینگ-میکس پروژه کامل و اسرار و رموز کمپرسور ها را مشاهده نموده باشید.

این روزها تکنولوژی در حال پیشرفت است و دنیای  میکس و مسترینگ جایی برای کسانی که می خواهند تا پایان عمر با یاد گرفتن چند تکنیک ساده سر کنند ندارد.

هر دم از این باغ بری می رسد و این بار کمپانی ایزوتوپ ما را با مقوله ای کاملا جدید مواجه ساخته که شاید با یاد نگرفتن آن برای همیشه از قطار در حال حرکت صنعت میکس و مسترینگ جا بمانیم.

بله این کمپانی با ارایه آخرین محصول خود دنیای جدیدی را به روی اهالی موسیقی گشوده است.مبحثی جدید به نام میکس هوشمند(اتوماتیک) و نیم هوشمند(نیم اتوماتیک) .

کارهایی که تا همین دیروز برای شما غیر ممکن بود می تواند با فشار  چند کلید و کمک گرفتن از حس بینایی به ساده ترین شکل ممکن انجام شوند.

مثلا نوع کپرس کردن یک پیانوی بخصوص.یا چیدمان کمپرسور و اکولایزر و اکسایتر در مورد یک گیتار باس آن هم به صورت کاملا اتوماتیک.

یا رفع دقیق و صد درصدی تداخل فرکانسی بین دو ساز! مثل گیتار باس و گیتار ریتم.

حتی حرفه ای ها و کشته کاران این صنعت با دیدن پیش بینی های این نرم افزار شگفت زده می شوند و این باور نکردنیست که یک نرم افزار با این دقت و صحت در میکس همیار ما باشد.

هدف ما در این آموزش معرفی صنعت میکس هوشمند و نیم هوشمند به شما کاربران عزیز می باشد.

منظور از میکس هوشمند زمانیست که نرم افزار به صورت کلی و اتوماتیک  ترک شما را میکس می کند و منظور از میکس نیمه هوشمند زمانیست که شما ا استفاده از قابلیت های باور نکردنی نرم افزار به ایرادات میکس خود پی برده و آن ها را رفع می کنید.

 

در این آموزش ما ایتدا به معرفی اجمالی از تک تک عناصر نرم افزار ایزوتوپ نئوترون می پردازیم و سپس به معرفی میکس نیم هوشمند خواهیم پرداخت. بعد از آن هم میکس هوشمند آموزش داده خواهد شد و نهایتا با ارایه چندین مثال روش ترکیب میکس هوشمند و نیم هوشمند و رسیدن به نتیجه ای باور نکردنی تنها در چند دقیقه را به شما آموزش خواهیم داد.

لازم به ذکر است که نرم افزار ایزوتوپ نئوترون تا حدود زیادی آموزش داده خواهد شد اما این اموزش به طور صددرصد به آموزش ننئوترون نخواهد پرداخت و هدف آموزش میکس هوشمند و نیم هوشمند است.

در این آموزش به مدت زمان ۱:۲۸:۳۲ (یک ساعت و بیست و هشت دقیقه و سی دو ثانیه ) شانل ده ویدیوی آموزشی به زبان فارسی و توسط پیمان امیدی خواهید آموخت :

-معرفی اجمالی نئوترون و ضرورت یادگیری این نرم افزار

-معرفی تاپ منو

-معرفی منوی میانی

-معرفی output section

-نحوه redo .undo در نرم افزار

-توضیح گزینه mixدر ماژول ها

-استفاده از پری ست های ماژول ها

-معرفی اجمالی اکولایزر نئوترون

-معرفی داینامیک ای کیو

-تشریح کارکرد داینامیک اکولایزر

-توضیح کارکرد learn

-پیدا کردن نقاط کلیدی و کراسور پوینت ها به صورت نیم هوشمند

– توضیح حالت vintage دراکولایزر نئوترون

– توضیح اجمالی ماژول کمپرسور

– تشریح مقادیر منفی در ratio در کمپرسور

-های کات در سیگنال ساید چین

-توضیح سیگنال ساید چین در مدار detector

-نحوه شنیدن سیگنال ساید چین

– توضیح تفاوت در حالت های rms-peak-true

– توضیح auto gain در کمپرسور

-توضیح auto release در کمپرسور

-بازه مقادیر auto release

-توضیح اجمالی بر  چرایی وجود کمپرسور ۲

-تشریح کارکرد transient shaper

-کاربردها ترنزینت شیپر

-توضیح Attack در ترنزینت شیپر

-توضیح sustain در transient shaper

-توضیح sharp

-توضیح medium

-توضیح smoth در ترنزینت شیپر

-توضیح exciter shaper

-توضیح حالت retro

-توضیح حالت tape

-توضیح حالت tube

-توضیح حالت warm

-توضیح drive در exciter

-توضیح blend در exciter

-یک مثال کاربردی در تشریح عملکرد همزمان ترنزینت شیپر و اکسایتر

-توضیح اجمالی بر لیمیتر

– توضیح و تشریح masking

-توضیح میکس نیم هوشمند

-نحوه پیدا کردن نقاط تداخل فرکانسی در میکس نیم هوشمند

-نخوه رفع تداخل های فرکانسی در میکس نیم هوشمند با مثال

-توضیح و تشریح میکس هوشمند (اتوماتیک)

-نحوه استفاده از میکس هوشمند در مورد هر ساز

-گزینه های track assistant

-ترکیب میکس هوشمند و نیم هومند در یک میکس حرفه ای

-چند مثال عملی در استفاده از میکس هوشمند و نیم هوشمند

 

در زیر می توانید دموی تصویری این آموزش را مشاهده نمایید.

 

جهت دانلود نرم افزار izotope neutron اینجا کلیک کنید.

(این لینک صرفا جهت همکاری با کاربران قرار گرفته و این سایت  هیچ گونه مسئولیتی در قبال کرک و ریجستر نرم افزار ندارد)

 

 جهت خرید این محصول با قیمت ۲۵۰۰۰۰(دویست و پنجاه هزار )>>150000(صد و پنجاه هزار تومان )تومان روی لوگوی خرید کلیک کنید.

IRT 150,000 – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت به شما نمایش و همچنین به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

 

 

در صورت بروز هر گونه مشکل با ایمیل peyman.omidiiii@gmail.com در تماس باشید.

58 thoughts on “آموزش کاربردی izotope neutron وآموزش میکس هوشمند و نیم هوشمند(اتوماتیک ونیم اتوماتیک)

 1. سلام استاد آموزش های شما تا اینجا عالی بوده و برای اینکه دلم نمی خواد هیچ آموزشی از شما رو از دست بدم تهیه می کنم .اما واقعا از متنی که نوشتید درست متوجه نشدم.ینی چی میکس هوشمند؟ مگه داریم؟

 2. این پول واقعا حلاله.از دیشب که خریدم و دیدم اینقدر ذوق زده شدم که نگو.روی همه میکس هاتون بزنید.چشاتونو ببنید و منتظر باشید تا بهترین تنظیمات کمپرسور و اکولایزر و … برای سازتون اعمال شه.عالی بود.عالیییییی

 3. تمام آموزشهای این سایت رو دیدم.و وقتی این آخری رو دیدم احساس می کنم دیگه واقعا کاملا میکس و مسترینگ رو مسلط شدم و نیاز به هیچ آموزشی ندارم.واقعا این آموزش آخر مکمل همه قبلی ها بود و تمام مشکلات من رفع شد.

 4. هیچ ارزونی بی علت نیست. خدا می دونه چندتا آموزش با قیمت های ده تومن و پنج تومن و اکانت ویژه فلان سایت و … خریدم و هیچ کدوم جز گمراه کردن بیشترم هیچ سودی نداشت.
  اما اینجا اگر پول درست می دی اموزش درست هم می بینی. به نظرم این اموزش و همه آموزش های این سایت کاملا ارزش خریدن رو داشتن.

 5. چون می شه باهاش تداخل فرکانسی رو پیدا کرد منو به آرزوی دیرنه ام رسونده. قشنگ چند لایه های هت و ریتم تو کارم می ذارم و همه رو رفع تداخل می کنم .آخرش همه با نهایت کیفیت می شنوم. این یعنی یک تحول در کار موسیقی

 6. پیمان عزیز ازت ممنونم. اگر همه این آموزش رو کنار بذاریم و فرض کنیم این پول رو بابت فقط قسمت رفع تداخل فرکانس پرداخت کردیم باز هم می ارزه.مشکل سالیان من رو حل کردی.

 7. اولای آموزشش جالب نیست.ینی چیز جدیدی نیست اما اونجا که بحث رفع تداخل و میکس اتومات می آد باورنکردنی بود. اینقدر رو کیفیت کارهام تاثیر گذاشته که نگو و نپرس

 8. سلام پیمان جان خسته نباشی
  خب میدونم ک این اموزش هم مثل اموزشهای قبلی خوبه یعنی عالیه
  من ک نتونستم تهیه کنم امیدوارم ک دوستان بتونن تهیه کنن و از اموزشی که دادید نهایت بهره و استفاده رو ببرن

 9. سلام. تو این سال ها تقریبا همه آموزش های موجود در بازار رو خریدم و دید.و به مو تنها اموزشایی که کمکم کرد کار رو علمی یاد بگیرم سایت شمابود. چون مرحله به مرحله بر روی صبر و حوصله و با مثال های آسان یاد دادید و کم کم لول کار سخت می شه.تبریک می گم بابت سایت خوبتون و براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

  1. با سلام.برای وکال کاربرد دارد اما نرم افزار تخصصی وکال نیست و روش هایی که در آموزش های دیگه گفتیم بهتر هستند.از جمله.اکولایز وکال.کمپرس وکال.نکتار ۲ و اسرار کمپرسورها.

 10. دوست عزیز این آموزشای که گذاشتی. کاملا مشخص که کاری شما انجام دادی. فقط ترجمه فیلمها و منابع هست که توی نت موجوده و اصلا به این قیمت نمیازره.الان فرسایی همین آموزش رو درمیاره ۳۰ تومن. یه جوری حرف زدی انگار معجزه کردی . هیچیز خاصی نیست. این آموزش خیلی بیارزه۳۰ تومن بیشتر دیگه نمیارزه. متاسفم برای اون افرادی که خلاقیت ندارن و چون مکیس بلد نیستن . فکر میکنن با زدن یه دکمه همه چی تموم میشه. کسی که مکیس بلد باشه و کار کرده باشه میدونه که نرم افزار یه وسلیه است. مهم دانش و مهارت خود فرد

  1. ممنون از نظرتون.اینکه چقدر می ارزه رو ما تشخیص می دیم و اینکه تشخیص ما درست هست یا غلط رو مخاطبان سایت با خریدن یا نخریدن.پس جای بحثی نیست .
   اما لازم ذکر کنیم سایت ما داره میکس رو ینیادی و علمی آموزش می ده و هرگز یه دنبال میکس و یا مسترینگ از طریق فشار یک یا چند کلید نبوده و نیستیم و آموزش های ما موید این مطلب هست.

  2. آدم خوبه هر جا نظر می ده از روی انصاف باشه . من بجز دو سه تا آموزش همه آموزش های این سایت رو خریدم و کیفیت کارم کاملا حرفه ای شده و ماهانه تو آمل حدود دو میلیون درآمد دارم که بخش بزرگیش رو مدیون آموزش های این سایت هستم .با حساب سرانگشتی حدودا مجموع خرید من در طول زمان ۱ میلیون تومان بوده .من یک میلیون خرج کردم و دارم ماهی دو میلیون درمی آرم .البته خوب کار هم می کنم و تلاش هم می کنم و اونم نباید نادییده گرفت اما روی هم رفته موفیقت نسبی که تو کارم دارم رو مدیون این سایتم. به نظرم کاملا حرفه ای و خوب آموزش می دی و همیشه منتظر اومدن آموزش های جدید هستم.

 11. بذارید جمله djstar عزیز رو اینجوری اصلاح کنم. آموزش های این سایت عالی هستن اما توان مالی بچه ها از جمله خود من کمی ضعیف هست و تهیه همه آموزش ها کمی سخت می شه. اما الحق و النصاف آموزش ها در سطح بسیار بالا هستند و هیچ آموزشی در ایران به این سطح نداریم.

 12. درسته که به ظاهر پول زیادی داره پرداخت می شه اما در حقیقت این سایت به معنای واقعی کلمه داره حرفه ای ترین مسایل صدا رو به ما آموزش می ده و فکر می کنم ارزشش داشته تا الان

 13. هزاران درود بر گردانندگان این سایت / استفاده بردم و احساس غرور می کنم که جوانان ایرانی با این تسلط علوم روز دنیا را تدریس می کنند.

 14. دوستان عزیز بنده این آموزش رو خریدم و دیدم. به نظرم خیلی جالب اومد. در یک لام خلاصه می شود. چشماتون رو ببندید به نرم افزار نیوترون اعتماد کنید. نهایتا همه چیز عالی می شه.

 15. من از این نمر افزار خیلی استفاده می کردم با خرید اموزشش خیلی نکات ریزی رو ازش یاد گرفتم که باعث شده تو میکس جز نئوترون سراغ هیچ چیز دیگه ای نرم. مرسی.

 16. سلام خدمت جناب امیدی
  سوالی که واسم پیش اومده دلیل قیمت بالای این محصول چیه در صورتی که اموزش همین پلاگین یه زبان انگلیسی حدود ۱۵دلاره که میشه حدود۶۰هزار تومن ولی این محصول قیمت نزدیک ۴برابر داره کار شما ۱۰۰درصد پسندیده است که با این وضعیت این چنین اموزش هایی میسازین ولی به نظرم اموزش هایی به این صورت که اموزش یک پلاگین هستند این قیمت ها خیلی زیاده حداقل قیمتی نزدیک اموزش با زبان اصلی داشته باشه

  1. با سلام و احترام. بنده اطلاعی از قیمت محصول خارجی ندارم اما ما قیمت گذاری هامون رو بر اساس کاربرد و ارزش یک آموزش و همین طور زمانی که برای تولید اون اموزش گذاشتیم تعیین کردیم. الحمدلله هم همه دوستانی که محصول رو خریدن راضی بودن . چون واقعی آموزش کاربردی و متحول کنند هست.
   با تشکر از اینکه نظراتون رو محترمانه بیان فرمویدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 6 =